Výsledky

Prozatím zpracované výsledky zde. Po mém odjezdu dorazili a v neděli ještě dorazí další borci, pak to bude komplet.
Mapy: 5 km, 3 km, 2 km

Pokyny k tréninku

Sraz: http://mapy.cz/s/mDcL
50°6'19.092"N, 13°57'56.875"E (50.1053033N, 13.9657983E). Plocha na západ od silnice Lány - Nižbor, místa je tam celkem dost. Bohužel jsou uzavřené dvě nejkratší přístupové cesty od Kladna (v úsecích Slovanka - Lány a Kamenné Žehrovice - Žilina), takže pokud chcete přijet od Lán, pojedete ze Slovanky přes Vašírov, další možnost je směr Velká Dobrá - Družec - Žilina. Dojezdový čas z Rozdělova 15 minut, od divadla 20, ze Švermova skoro 30 minut. Bude možné vyběhnout už lehce před desátou (9:45).

Tratě: nejdelší trať běží dva  okruhy s výměnou mapy v cíli prvního okruhu. Výměna je cca v 1/3 délky. Střední trať5 km okruh stejný jako je druhá část dlouhé, budete se tedy moci porovnat. Okruhy jsou vedeny v koridorech - vidíte jen několik desítek metrů široký pás mapy. Mezi kontrolami je vždy jeden či několik dalších bodů, od kterých se můžete odrazit dál. Chce to přesně chytat azimuty a vytěžit z minima detailů maximum. Na všech kontrolách jsou fábory s výjimkou dvou: na 5 km okruhu č. 4 (naprosto jasná veliká křižovatka) a č. 11 (umělý objekt - triangulační tyč, prakticky nelze zaměnit za nic jiného:-).

Aby si mozek mohl cestou odpočinout, na 5 km okruhu jsou některé úseky čistě běžecké (postupy po cestě). Na nich můžete pochopitelně výrazně zrychlit, protože není nutné vymýšlet postupy na další kontroly - ty už máte v mapě;-)

Krátká trať má úplnou mapu, ale aby to nebylo tak jednoduché, kontrola č. 1 je pro krátkou trať uzlová, berete ji dál po trati ještě jednou!

Parametry tratí:

  • A - Dlouhá 7.6km/28k
  • B - Střední 4.9km/19k
  • C - Krátká 2.1km/9k

Kontrol je tedy celkem dost. Vzhledem k tomu, že koridory kopírují postupy, reálná délka nebude o moc větší.

Update mapy: Střední část mapy Oborka - sever doznala od posledního mapování značných změn, dokreslil jsem nejdůležitější oplocenky kolem postupů a vymazal některé již neexistující objekty   

Upozornění 1: Severně od 18 (okruh 5 km) je v mapě zakreslená studna. Při troše dobré vůle se do ní dá i spadnout a je velmi hluboká, tak bacha! Krátká trať kolem ní nevede.
Upozornění 2: V sobotu má v Česku sněžit, asi nebude úplně teplo.
Upozornění 3: Kontaktní telefon je 604958146 - nicméně empiricky jsem zjistil, že můj operátor v místě neposkytuje signál. Takže volejte nejpozději do soboty 9:20, pak už se asi nedovoláte.

Rozpis 

Datum Sobota 21. 11. 2015
Shromaždiště Poblíž silnice Lány-Nižbor, přesné místo bude uvedeno v pátek, sledujte aktuální informace.
Doprava a parking Pozor na uzavírku silnice Kamenné Žehrovice - Žilina! Místa na parkování asi nebude moc, využijte co nejlépe místa v autech.
Start 00 10:00
Limit cíle 11:45 (později doběhnuvší si měří čas samoobslužně) 
Tratě A - 8 km, B - 5 km, C - 2 km. Trať C je určena dětem do HD12 a rodičům s dětmi. Trať A je určena pro HD18, HD21, HD35, ostatní si mohou vybrat ;-)
Přihlášky do čtvrtka 19.11. 20:00 prostřednictvím tohoto formuláře (Seznam již přihlášených zde)
Mapa Oborka - severní část
Kontroly červenobílé PVC výstražné pásky, tzv. "mlíka")
Typ tréninku A+B je náročnější koridorový trénink zaměřený na fyzickou vytrvalost a udržení koncentrace.  Trať C je orientačně i fyzicky jednoduchá
Směrné časy A 60-80 minut, B do hodiny, C 15 minut běžci, chodci o něco déle. Terén je relativně plochý, kopce jen mírné, bude se běhat rychle:-)
Kontakt pro dotazy  Pavel Š. - 604958146
Další info Aktuální info o parkování a další zveřejním zde v pátek cca v 18:00
Scroll to top